تعمیرات تخصصی انواع پکیج و رادیاتور از شرکت های ایران رادیاتور ، بوتان ، گلدیران ، تاچی ، آریستون ، ایساتیس در مناطق شهر اندیشه فاز 1 ، 2 ، 3 ، 4 ، 5 – شهریار ، فردیس ، مارلیک با 20 سال سابقه و نیروی متخصص و آموزش دیده ، تضمین قیمت و کیفیت لوازم جانبی

تعمیر انواع پکیج با اعزام سریع تعمیرکار در محل توسط تیم متخصص تعمیرکار ماهر

هنگام تعمیر و سرویس پکیج به چه کسی مراجعه کنیم ؟

پکیج و سیستم گرمایش از الزامات واجب برای هر منزلی میباشد تعمیر نصب و راه اندازی فقط باید توسط متخصص مجرب و آشنا به امور فنی پکیج و رادیاتور انجام شود در غیر این صورت اگر این امر توسط افراد مبتدی و غیر متخصص انجام شود منجر به خرابی و یا خسارات بیشتر میشود لذا حتما در صورت خرابی و سرویس سیستم گرمایش حتما از نیروی متخصص بهره مند شود .

تیم متخصص تعمیرکار ماهر با سابقه طولانی در خدمت مشتریان گرامی میباشد .

چرا استفاده از خدمات ما ؟

  • استفاده از لوازم یدکی اصل و مود تایید
  • اعزام سریع تعمیرکار در محل
  • تضمین قیمت خدمات
  • تضمین کیفیت قطعات
  • 20 سال سابقه تعمیر انواع پکیج در استان البرز (کرج)

نحوۀ محاسبه‌ی قیمت تعمیر پکیج

برای آگاهی از تعرفه‌های سرویس پکیج می‌بایست خدماتی را که می‌خواهید دریافت کنید مشخص کنید. هزینه‌ها متناسب با نوع خدمات تعیین می‌شود. سرویس پکیج خدمات زیادی را شامل می‌شود، مثلاً هواگیری و رسوب‌گیری از متداول‌ترین خدمات سرویس پکیج‌ها است. دقّت داشته باشید که با توجّه به مدل پکیج خود، اقدام به استخدام تعمیرکار کنید زیرا تعمیرکاران با یک مدل از پکیج‌ها آشنایی دارد. البته بیشتر تعمیرکاران پکیج با انواع مدل‌ها آشنایی دارند فقط برای اطمینان بیشتر، از این مورد مطمئن شوید.

خدماتی که برای سرویس‌های پکیج ارائه می‌شود

برای جلوگیری از بروز مشکل خاصی برای پکیج، می‌بایست هر سال دو مرتبه برای سرویس پکیج خود اقدام کنید. سیستم کارایی پکیج‌ها به گونه‌ای است که اگر در زمان تعیین شده به آن‌ها رسیدگی نشود، بعدها باید هزینه‌ی زیادی را صرف تعمیر کنید. پس به منظور پیشگیری از پرداخت هر گونه هزینه‌ی اضافی، سعی کنید هر سال در اوایل بهار و پاییز، یک نفر را استخدام کنید تا پکیج‌تان را سرویس کند.
به طور کلّی خدماتی که برای سرویس پکیج عرضه می‌شود موارد زیر است:
هواگیری پکیج
اسیدشویی پکیج
شستشوی پکیج

خدماتی که برای تعمیر پکیج ارائه می‌شود

تعمیر پکیج شامل تمام اقداماتی است که برای کار کردن یا بهتر عمل کردن یک پکیج صورت می‌گیرد. ممکن است قطعه‌ یا قطعاتی در پکیج شما باشد که نیازمند تعویض‌اند و یا قطعه یا قطعاتی در پکیج شما هست که باید تعمیر گردند. شما اگر نمی‌توانید خرابی پکیج را تشخیص دهید و مثلاً نمی‌دانید کدام قطعه مشکل دارد که در عملکرد پکیج تأثیر می‌گذارد، جای نگرانی نیست؛ ما بهترین تعمیر پکیج را در اختیار شما می‌گذاریم تا مشکل پکیج شما را بررسی کند و تعمیر پکیج را در کم‌ترین زمان ممکن انجام دهد.

خدماتی که به صورت کلّی در تعمیر پکیج توسط تعمیرکار ارائه می‌شود شامل موارد زیر است:

رفع مشکل روشن شدن چراغ قرمز
رفع مشکل بیرون دادن آب
رفع مشکل کد خطا
تعمیر و تعویض مبدل همچنین تعمیر و عیب‌یابی انواع پکیج‌ها توسط تعمیرکاران انجام می‌گیرد.

آیا سرویس پکیج ضروری است؟

هر وسیله‌ای اگر قبل از اینکه مشکلی برای آن به وجود آید توسط متخصص بازرسی شود، علاوه بر اینکه از هزینه‌های گزاف جلوگیری می‌شود، کارایی وسیله را بیشتر می‌کند و زمان بیشتری برای انسان کار می‌کند. پس لازم است که هر وسیله‌ای را متناسب با نیازی که دارد در اختیار کارشناس قرار دهیم تا سرویس آن انجام گیرد. وضعیت پکیج‌ها نیز همین‌طور است.
بهتر است هر سال دو بار اقدام به سرویس پکیج خود کنید البته اگر فکر می‌کنید که پکیج شما به سرویس بیشتری نیاز دارد، می‌توانید در آغاز هر فصل این کار را انجام دهید

 

مشتریان من

آنچه مشتریان می‌گویند

بلاگ من

آخرین مطالب بلاگ

با من در ارتباط باشید

فرم درخواست تعمیرکار

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

ثبت سفارش
(تماس با مدیریت)09129419057