تعمیرکار ماهر

تعمیر یخچال اسنوایخچال هیمالیایخچال ال جییخچال سامسونگیخچال بوش

تعمیر یخچال در محل

اعزام سریع تعمیرکار در محل در کمتر از نیم ساعت تعمیرات انواع یخچال فریزر، ساید بای ساید، ویترینی یخچال صنعتی و … را با قطعات اصلی در سراسر کرج انجام خواهیم داد.

تعمیرکار متخصص

تعمیرکاران این مرکز همگی از کارشناسان مجرب و باتجربه هستند. همه تعمیرکاران یخچال ما بیش از 2۰ سال در این زمینه از تجربه کاری برخوردار هستند.

سرعت در انجام خدمات

در سریع ترین زمان ممکن پس از ثبت سفارش در منزل و یا محل کار شما حاضر میشویم و با بررسی مشکل در کمترین زمان یخچال شما را تعمیر میکنیم

تضمین قیمت تعمیر

تعمیر یخچال شما را با کمترین قیمت انجام خواهیم داد. ما همیشه در تلاش هستیم که ارزان ترین قیمت سرویس یخچال را حفظ و انتظارات مشتری را اجرا کنیم.

ما کدام خدمات تعمیرات یخچال را ارئه می کنیم؟

بهترین تعمیرکار یخچال را از ما بخواهید

ما در این مرکز تمام خدمات سرویس و تعمیرات یخچال را انجام میدهیم. همین الان که در حال خواندن این متن هستید احتمال یخچال شما دچار مشکل شده است. یخچال شما از هر برندی که باشد یا هر مشکلی که داشته باشد ما میتونیم خیلی سریع آن را تعمیر کنیم.  چرا که ما متخصص تعمیر یخچال هستیم.

ما تمام برندهای یخچال مانند اسنوا، سامسونگ، الجی، میتسوبیشی،وستینگهاوس، فریجیدر، هیتاچی، آاگ، بوش، جنرال الکتریک، دوو، آدمیرال، بکو، کنوود،  زیمنس، ویرپول، باکنشت، کنوود، بلومبرگ، کن مور، ماژیک شف، ناسیونال، هایسنس، وست پوینت و یخچالهای ایرانی را بصورت حرفه ای انجام خواهیم داد.

تعمیر یخچال در منزل

تعمیر یخچال برندهای متفاوت کار هر تعمیرکاری نیست ولی ما در این مرکز تمام تعمیرکاران خود را با جدیدترین روش های روز دنیا برای تعمیر انواع برندهای مختلف یخچال فریزر آموزش داده ایم.

تعمیر یخچال خانگی ، تعمیر یخچال سامسونگ ، تعمیر یخچال جنرال الکتریک ، تعمیر یخچال ال جی و همه برند ها توسط متخصصین تعمیرکار ماهر انجام می شود.

با توجه به شیوع ویروس کرونا بسیاری از مردم از ورود افراد به منزل شان نگرانی دارند ولی تمامی تعمیر کاران این مرکز کار با رعایت پروتکل های بهداشتی اقدام به تعمیر یخچال در منزل می کنند و همین امر باعث شده مشتریان خیلی سریعتر از آنچه که تصور می کنند موفق به بازیابی یخچال شان شوند.

مشتریان من

آنچه مشتریان می‌گویند

تماس با من

با من در ارتباط باشید

فرم درخواست تعمیرکار

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

ثبت سفارش
(تماس با مدیریت)09129419057